فروشگاه آماردینو نمایندگی انحصاری محصولات زیکالس مد در ایران

فروشگاه اینترنتی آماردینو ، مرجعی مطمئن جهت بررسی ، انتخاب و خرید انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم می باشد و همچنین تامین کننده تجهیزات پزشکی است که با ایجاد وب سایت و راه اندازی فروش مستقیم محصولات خود سعی در حدف واسطه و ارتباط مستقیم با مشتری را دارد.

ما تمام تلاشمان را در مجموعه ی آماردینو انجام می دهیم تا همگی مشتریان از ما رضایت داشته باشند و کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب و مشتری مداری از اولویت های ما در این مجموعه می باشد .
مزیت ما بهره مندی از کارشناسان رشته مهندسی پزشکی است که جهت ارائه هرگونه مشاوره در خصوص انتخاب تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم آموزش دیده اند. همچنین روش های متنوع ثبت سفارش اعم از ثبت سفارش اینترنتی، تلفنی و تعیین زمان جهت مراجعه حضوری از دیگر مزایای گروه تجهیزات پزشکی آماردینو بوده و آرامش خاطر مشتریان را در انتخاب محصول مورد نظر به ارمغان خواهد آورد.

%۱۰۰
پشتیبانی
%۱۰۰
رضایت از محصولات
۱۰+
تجربه کاری

مجموعه تجهیزات پزشکى آماردینو

تحت نظارت مستقیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى بوده و از تمامى آیین نامه ها و ضوابط اداره کل تجهیزات پزشکى ایران پیروى مى نماید. بنیان گذاران این شرکت با استعانت از خداوند متعال و به پشتوانه تجربه چندین ساله خود در این صنعت به دنبال تهیه و تأمین تجهیزات و لوازم پزشکی با کیفیت از کمپانی های معتبر سراسر دنیا و تولید کنندگان پرتوان داخل کشور بوده و مى باشند . هم وطنان عزیز بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق ثبت سفارش و خرید آنلاین با صرف کمترین زمان، قادر به تأمین لوازم پزشکی مورد نیاز خود با مناسب ترین قیمت ها خواهند بود.
ضمن این که گروه فروشگاهی تجهیزات پزشکى آماردینو اصالت تمامى کالاهاى ارائه شده را تضمین مى نماید و تأمین کنندگان تجهیزات پزشکى آماردینو  و سامانه ماهان مدیکال تنها مراکز مجاز وارد کننده کالا و تجهیزات پزشکى مى باشند و بر اساس مجوزهاى اخذ شده از اداره کل تجهیزات پزشکى وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى کیفیت کالا ها مورد تأیید قرار می گیرند . در راستای اهداف فوق مصمم هستیم تا با رضایت مندی مشتریان برای شناخت بازار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش و همچنین به روز رسانی محصولات با تکنولوژی روز دنیا آرامش و سلامتی را به مردم ایران زمین هدیه دهیم.
چشم انداز ما گسترش عرضه محصولات با کیفیت و ارائه خدمات منحصر به فرد در تمامی نقاط جهان به عنوان برترین مرجع ارائه کننده تجهیزات پزشکی در حوزه سلامت می باشد .
از اعتماد و انتخاب شما بى نهایت سپاسگزاریم.